"Бдин" смачка с 6:1 "Първа Атомна"

"Бдин" смачка с 6:1 "Първа Атомна" "Бдин" смачка с 6:1 "Първа Атомна" в среща от 3 кръг на Трета северозападна лига. На стадион "Георги Бенковски" във Видин нямаше дунавско дерби, а убедителна победа с 6 гола за бдинци. Видинчани влязоха в серия от по 6 гола, а гостите от Козлодуй във втори пореден мач паднаха с много.
Както и в предния мач, когато "Бдин" набута 6-ца на селското "Юве", тон за головата фиеста даде Александър Соколов. Нападателят вкара от дузпа. Последваха два бързи гола на Лъчезар Георгиев и Ивайло Иванов за 3:0, при който резултат завърши първата част.
Атаките на домакините не спряха и след почивката. На сцената излезе Мартин Михайлов, който реализира на 2 пъти в 50-та и 65-та минути. Коцов докара нещата до 6-ти гол, но преди него Любо Вълков вкара почетно за гостите от Козлодуй.
"Бдин" вече има 7 точки, а "Първа Атомна" остана с една.
28.08.2016, 22:02 часа