"Златия" почна сезона със служебна загуба, май пак ще се отказва

"Златия" почна сезона със служебна загуба, май пак ще се отказва Отборът на "Златия" започна със служебна загуба новия сезон. В отложената среща от I кръг на първенството на монтанската „А” регионална група тимът от Вълчедръм трябваше да гостува на шампиона "Вихър" (Николово).
Отборът обаче не се яви, а след като изчака законните 30 минути главният съдия Веселин Найденов свири края на мача, който домакините печелят служебно с 3:0.
„При всички случай ще има наказание, а при втора такава проява, отборът ще бъде изваден от групата”, заяви  председателят на Дисциплинарната комисия Георги Цеков, който бе дежурен делегат на срещата в Николово.
Отборът на "Златия" бе пред отказване още преди началото на сезона, но буквално в последния момент ръководството на клуба изплати стари глоби и задължения към Обл.С на БФС в Монтана и заяви желание отново да бъде част от IV дивизия. Според наши източници обаче това едва ли ще стане.
01.09.2016, 11:14 часа