Вратар се контузи край Лопушанския манастир, домакините бият с 3:1

Вратар се контузи край Лопушанския манастир, домакините бият с 3:1 Отборът на "Шурданица" (Георги Дамяново) победи с 3:1 на собствен терен гостуващия "Вършец" в една от най-интересните срещи от IXкръг на първенството на монтанската „А” регионална група. Домакините решиха всичко в мача още през първото полувреме, когато вкараха и трите си попадения. В 15-та мин. Димитър Димитров се оказа на точното място при едно меле пред вратата на Петър Петров и откри. При разигралата се ситуация обаче стражът на "Вършец" получи контузия, гостите нямаха резервен вратар и под рамката се наложи да застане плеви играч Бисер Александров. 2:0 направи с далечен удар Цветан Лазаров-Елвиса в 38-та мин. Две минути по-късно Симеон Симеонов от дузпа направи резултата класически.
След почивката футболистите на "Шурданица" понамалиха темпото и в 68-та мин. позволиха на Иван Георгиев да вкара почетен гол с глава.
15.10.2016, 20:37 часа