"Искър 1923" и "Огоста" бият с по 5:0

"Искър 1923" и "Огоста" бият с по 5:0 "Искър 1923" разочарова "Ботев"/Кр/ с 5:0 в Роман. Преди началото с едноминутно мълчание бе почетена паметта на Ангел Радков-Чико, починал при катастрофата над Ребърково. До 20-та минута домакините вкараха два бързи гола чрез Цоло Петров и Теодор Лазаров. Криводолци задържаха резултата до 60-та минута, когато Цоло на два пъти и Иван Иванов докараха резултата до неуважителното 5:0. Ботевци не само паднаха лошо, но и си изкараха червен картон на Александър Аврамов. В края на мача реферът Искренов изгони и треньора Румен Славков.
Същото 5:0 се получи и в мача "Огоста" - "Балкански". Сашо Ангелов вкара хеттрик, а Пламен Първанов добави два гола за категоричната победа. Срещата "Дунав" - "Околчица" е отложена заради участие на моравчани в Шампионска лига по минифутбол.
24.10.2016, 11:24 часа