"Пъстрина" разби "Пъстренец"

"Пъстрина" разби "Пъстренец" Играещият президент на "Пъстрина 2012" /Николово/ Димитър Нисторов се отчете с два гола на връх именния си ден. Черните пантери разбиха с 6:1, като гост, ветераните на "Пъстренец" /Долно Белотинци/ в среща от областния етап на турнира.
До почивката гостите от съседното село Николово вкараха пет гола. Тон даде Светломир Спасов още в 3-та минута. С два гола завърши Георги Иванов. Врачанинът бе точен в 14 и 67-та минути. Нисторов се разписа в 15-та и 29-та. Един път вкара Емил Евтимов. За домакините почетното попадение бе дело на Ивайло Петров в 79-та минута. Димитър Димитров – Фачика, който е от Долно Белотинци, изпусна дузпа за "Пъстрина".

След края на срещата "Пъстренец" и "Пъстрина" седнаха на една маса, за да уважат петимата именници в двата отбора.
27.10.2016, 12:39 часа