Пато вкара 6 гола за победата на "Вихър" /Николово/ срещу Бързия

Пато вкара 6 гола за победата на "Вихър" /Николово/ срещу Бързия Кристиян Методиев – Пато отбеляза 6 гола за победата на "Вихър" /Николово/. Шампионите се наложиха с 8:0 над "Вихър" /Бързия/ в среща от 11-ия кръг на четвърта монтанска футболна дивизия. Нападателят на вихърци бе точен в 6, 32, 56, 67 и 74-та минути. По веднъж във вратата на бързийчани се разписаха Милен Заков, Лъчезар Григоров и Красимир Георгиев.
В другата среща от събота "Бойчиновци" победи с 6:0 при гостуването си на "Алмус" /Лом/. С хеттрик завърши Мирослав Йорданов - Джудиста, а останалите попадения вкараха Димитър Димитров, Кристиян Иванов и Веселин Троянов.
Днес играят: "Озировец" /Долно Озирово/ - "Миньор" Кипровец /Чипровци/ и "Септември" /Медковец/ - "Пъстрина 2012" /Николово/. "Люта" /Владимирово/ - "Ленчо" /Якимово/ е отложен за 5 ноември. "Шурданица" /Георги Дамяново/ и "Вършец 2012" почиват.
30.10.2016, 15:59 часа