"Вихър" /Николово/ и "Септември" записаха победи в отложените мачове

"Вихър" /Николово/ и "Септември" записаха победи в отложените мачове "Вихър" /Николово/ победи с 4:1 "Миньор Кипровец" /Чипровци/ в отложена среща от VII кръг на футболното първенство на монтанската „А” регионална група. Двубоят се игра на терена с изкуствена настилка в парк „Огоста” в Монтана. С хеттрик за домакините се отчете голмайсторът на отбора Кристиян Методиев-Пато. Юношата на "Монтана" откри резултата в 20-та мин., след двойно подаване с Милен Заков. В 36-та мин. Пато покачи оказал се на точното място при едно меле пред вратата на гостите. Бойкият тим от Чипровци се върна в мача в 67-та мин., когато Цветан Альошев-Охо наказа грешка в отбраната на шампиона. Седем минути по-късно Красимир Георгиев изведе майсторски Денис Езекиев и той се разписа за 3:1. Във втората минута надобавеното време Кристиян Методиев оформи крайния резултат.
В друга отложена среща, но от IХ кръг на шампионата на монтанската от IV дивизия "Септември" /Медковец/ разгроми с 6:2 като гост "Порто" /Портитовци/. Захарин Захариев наниза 4 гола за победителите, два добави Милчо Богданов. За домакините точен на два пъти бе Зоран Занков, като вторият му гол бе от дузпа.
12.11.2016, 18:28 часа