"Белун" /Козлодуй/ са втори на турнир по тенис на маса

"Белун" /Козлодуй/ са втори на турнир по тенис на маса Козлодуйският отбор по тенис на маса „Белун“ разделя второ и трето място в Северната „Б“ група от държавното първенство заедно с тима на „Тетрон“ /Плевен/ с равен брой точки след края на срещите от първия полусезон. Последните срещи се проведоха  на 25-ти ноември в Двореца на културата и спорта във Варна. В състезанието козлодуйските тенисисти завоюваха победи над спортните клубове от Габрово, „Дунав“ /Русе/  и „Кабаков“ /Шумен/. Всички срещи завършиха с резултат 4:2.  След първият кръг СКТМ „Белун“ има пет победи и две загуби. Състезателите на „Белун“ запазват шансовете за класиране за плейофите за участие в по-горната „А“ група. Вторият полусезон от държавното първенство ще се състои през април 2017 година.
На двата отбора на „Белун“ в състави:
Отбор 1 - Петко Петков, Калин Тодоров, Йонко Петков, Иван Велков;
Отбор 2 - Александър Стоянов, Ивайло Иванов, Йосиф Велев, Владимир Николов.
Предстоят участия в два турнира от Северозападната лига по тенис на маса, които ще се проведат на 10 и 17 декември в Монтана и Козлодуй.
28.11.2016, 15:19 часа