"Бойни спортове" /Монтана/ се върнаха с 9 медала от Сърбия

"Бойни спортове" /Монтана/ се върнаха с 9 медала от Сърбия Пет златни, два сребърни и два бронзови медала спечелиха състезателите от "Бойни спортове" /Монтана/ от проведения в Сърбия силен международен турнир „Княжевац оупън” по Бразилско Жиу Житцу. Леонид Тодоров донесе две титли за своя роден клуб – в кат. до 76 кг и в абсолютната категория. Златни отличия в западната ни съседка извоюваха още Мартин Иванов /70/, Даниел Евгениев /82/ и Марио Маринов /91/. За сребърните медали се пребориха Лъчезар Елеоноров /70/ и Ивайло Иванов /91/, а за бронзовите в абсолютната категория Даниел Евгениев и Ивайло Иванов. "Бойни спортове" /Монтана/ стана и отборен победител в турнира. „Страхотно състезание и поздравления за всички участници и неговите организатори”, заяви по телефона треньорът на монтанския клуб Николай Цоков-Колето, който разкри, че това е последното участие на неговия отбор за 2016 г.
05.12.2016, 11:42 часа