"Ботев" /Враца/ разби юношите на "Славия" в първата си контрола

"Ботев" /Враца/ разби юношите на "Славия" в първата си контрола Въпреки метеорологичните условия "Ботев" /Враца/ замина за София и изигра първата си контрола от зимната подготовка. Момчетата на Сашо Ангелов разбиха юношите на Славия с 2:6 на стадиона в Овча купел.
Още в 5-та минута Милен Василев откри резултата за врачани. Няколко минути по-късно Тодор Чаворски удвои резултата, а в 30-та мин. отново Василев направи 0:3. Василев оформи своя хеттрик за 4:1. В 65-та мин. Христо Спасов увеличи на 5:1, домакините върнаха едно попадение, а Спасов оформи крайното 6:2 след центриране отляво на Анди Краев.
В контролата със "Славия" участваха всички футболисти на "Ботев". Следващият мач на врачани е в събота срещу "Сливнишки герой". Двубоят ще се играе от 13 часа отново на изкуствения терен в Овча купел.
18.01.2017, 16:11 часа