"Кариана" разби юношите на "Левски"

"Кариана" разби юношите на "Левски" "Кариана" записа първа победа в контролните срещи от зимната предсезонна подготовка. Лидерът в есенното класиране на Северозападната трета лига разгроми с 5:1 сборната формация на "Левски" до 19 г. Мачът се игра на стадион „Герена”, но на терена с изкуствена настилка. Йордан Тодоров-Паро, Георги Георгиев и Ангел Русев вкараха три гола до почивката. В началото на второто полувреме „сините” юноши върнаха един гол. Евгени Игнатов-Бамзе отново направи разликата три гола. В края Ивайло Ваньов центрира остро в пеналт и футболист на домакините си вкара автогол. Това бе и последната проверка за карианци, преди заминаването на зимния лагер в Сандански (26-януари-4 февруари).
"Кариана": Сайков, Цв. Иванов, Цолов, Дичев, Г. Георгиев, Николов, Д. Иванов, Игнатов, Русев, Тодоров, Боянов (Ваньов, Евг.Иванов, Борисов, Анжелов, Петров, Илиев, Рангелов).
22.01.2017, 12:45 часа