"Кариана" отнесе "Чавдар" /Етрополе/ в контрола

"Кариана" отнесе "Чавдар" /Етрополе/  в контрола "Кариана" постигна категорична победа с 6:1 срещу "Чавдар" /Етрополе/ в поредната си контрола. Мачът се игра в Ерден.
До почивката паднаха 4 гола, по два пъти се разписаха Петър Димитров и Ангел Русев. Двата гола на Пепи Димитров бяха с глава- първия след центриране от корнер на Йордан Тодоров-Паро, а другия- след асистенция на Ангел Цолов. Ангел Русев-Меката матира вратаря на Чавдар с далечен удар, вторият му гол бе след пас на Евгени Игнатов.
След почивката наставникът на "Кариана" Георги Владимиров пусна 9 нови на терена. Последваха два гола на Румен Рангелов с глава, след центрирания на Лефтеров и Цеков. Между тях Николай Ботев върна едно попадние за Чавдар. До края домакините можеха да направят победата си още по-разгромна, но Рангелов и Борис Петков пропуснаха тази възможност.
В групата на "Кариана" за мача бяха: Станев, Цв. Иванов, Цолов, Георгиев, Дичев, Игнатов, Тодоров, Д. Иванов, Русев, Петров, Димитров /Сайков, Илиев, Николов, Ваньов, Цеков, Лефтеров, Борисов, Петков, Рангелов и Евг. Иванов/. Цветелин Анжелов пропусна спаринга заради травма в крака.
Следващата проверка на "Кариана" е в събота- 18 февруари, с "Ботев" във Враца от 13.30 ч.
15.02.2017, 17:25 часа