Момичетата на "Бдин Вида" са 1-ви в Скаут лигата, "Ботев" /Враца/ остана извън 12-ката

Момичетата на "Бдин Вида" са 1-ви в Скаут лигата, "Ботев" /Враца/ остана извън 12-ката След изиграването на срещите от двата турнира в Скаут лигата по волейбол на България за момичета, родени 2004/2005 година, бе направено и класиране на всичките 36 отбора, които участваха в надпреварата. Подредбата на съставите от 1 до 36 място е направена на базата на спечелениете точки от изиграните срещи в двете надпревари. При момичетата се игра до два спечелени гейма, като при победа с 2:0 или 2:1 се отсъжда 1 точка, а при загуба - 0 точки. Първите 12-тима от крайното класиране ще участват във финалния турнир на Скаут лигата. Надпреварата се предвижда да бъде в края на март, като подробности все още се уточняват.
Отборът на "Бдин Вида" /Видин/ убедително е на първата позиция с 20 спечелени гейма и нито един загубен. "Шампион" /Видин/ също се класира за финалния турнир като се подреди 12-ти в класирането. Съставите на "Ботев" /Враца/ и "Тони Спорт" /Берковица/ останаха извън първите 12. "Ботев" завършиха 15-ти, а момичетата от Берковица заемат 14-та позиция.