Йоан Димитров от "Ботев 93" стана шампион на международния турнир "Петко Сираков и Иван Илиев"

Йоан Димитров от "Ботев 93" стана шампион на международния турнир "Петко Сираков и Иван Илиев" Врачанския клуб по борба "Ботев 93" се върна с едно отличие от 20-тия юбилеен межународен турнир "Петко Сираков и Иван Илиев". Състезанието се проведе в "Двореца на културата и спорта" във Варна. "Ботев 93" имаше двама представители на турнира. На първо място в категория до 85 кг. завърши Йоан Димитров след като записа три победи. Другият възпитаник на Юлиан Георгиев не успя да запише победа. Георги Тодоров загуби при 59-килограмовите.
В юбилейния межународен турнир "Петко Сираков и Иван Илиев" участваха 213 състезатели от 14 държави. Сред съдиите на надпреварата беше и врачанският рефер Ангел Петров.
Следващата проява на борците от "Ботев 93" ще е на 15 и 16 март на Държавния личен шампионат за деца родени 2004/2006 година.
27.02.2017, 14:47 часа