Децата на "Ботев" /Враца/ разпиляха "Скала" /Оселна/

Децата на "Ботев" /Враца/ разпиляха "Скала" /Оселна/ Децата на "Ботев" /Враца/ разгромиха с 16:0 дебютиралия този сезон в първенството на зона „Враца” за деца "Скала" /Оселна/ насред Зверино.Денис Русинов продължиголовата си серия, вкарвайки 4 гола за едно полувреме, след като в четвъртък и петък вкара общо 6 попадения за U15 и младшата на "Ботев". След почивката Русинов реши да сложи вратарските ръкавици, което спести още по-разгромно поражение за домакините. По 3 гола реализираха Мирослав Маринов и Борислав Кискински, по 2 пъти се разписаха Валентин Георгиев и Ивайло Тодоров,а по един гол вкараха Мартин Александров и Веселин Василев.
Командата на Тодор Гарев е лидер в първенството с пълен актив от 36 т. и умопомрачителна голова разлика 101:2.

18.03.2017, 16:12 часа