Младшата на "Монтана" загуби от "Септември" с гол в последните минути

Младшата на "Монтана" загуби от "Септември" с гол в последните минути Гол в последните 120 секунди лиши от заслужена точка юношите младша възраст на "Монтана". Малките монтанци бяха домакини на столичния "Септември" и допуснаха загуба с 0:1. Двубоят бе от XX кръг на първенството на елитната „А” група U17 и се игра на терена е изкуствена настилка в парк „Огоста”. Срещата бе равностойна през цялото време, без опасни положения и пред двете врати. Две минути преди Мирослав Кузманов да даде последният съдийски сигнал след центриране от фаул футболист на гостите отклони топката с глава и тя спря в мрежата на вратаря Юлиян Весков. Сред петдесетината зрители на стадиона бяха и футболистите от представителния мъжки тим на "Монтана".
По същото време в Горна Оряховица се игра срещата от шампионата на 15-годишните. В нея местният "Локомотив" и "Монтана" завършиха наравно 0:0.
24.03.2017, 16:10 часа