"Ботев" /Враца/ разгроми "Янтра" /Габрово/ при U15

"Ботев" /Враца/ разгроми "Янтра" /Габрово/ при U15 Юношите до 15 години на "Ботев" /Враца/ разбиха "Янтра" /Габрово/ с 9:1 в изтеглена среща от XI кръг на зона "Велико Търново". Денис Русинов откри резултата още в 5-та мин., а в 9-та пак той вкара за 2:0. Последва попадение на централния защитник Вилямс Валериев от пряк свободен удар. Ивайло Тодоров с мощен шут извън наказателното поле реализира за 4:0, след това Русинов оформи хеттрика си за 5:0. Малко преди почивката се разписа и Валентин Георгиев.
Втората част започна с 6 смени за врачани. Гостите се посъживиха и стигнаха до почетно попадение от дузпа, дело на Ивайло Михайлов. Ивайло Тодоров и Денис Русинов бързо отговориха с нови 2 гола за 8:1. Русинов със серия от финтове преодоля цялата защита и вратаря, но вместо да вкара, изчака своя съотборник Иван Мариянов да заеме позиция пред голлинията и му подаде за крайното 9:1.
За "Ботев" /Враца/ днес играха: Денис Йонков, Милен Кацаров, Мартин Александров, Деян Пророков, Вилямс Валериев, Ралин Тодоров, Венелин Йотов, Николай Ангелов, Денис Русинов, Ивайло Тодоров и Валентин Георгиев /Константин Иванов, Георги Чобанов, Никола Цолов, Теодор Димитров, Иван Мариянов, Кристиян Кирилов, Томислав Костадинов/.
27.03.2017, 16:37 часа