Юношите младша възраст на "Ботев" /Враца/ и "Локо" /Мездра/ не се победиха

Юношите младша възраст на "Ботев" /Враца/ и "Локо" /Мездра/ не се победиха Юношите младша възраст на "Ботев" /Враца/ и "Локомотив" /Мездра/ завършиха 1:1 в изтеглен мач от XVII кръг на зона „Враца”.
Васил Петровски изведе подрастващите железничари напред в резултата още в самото начало на срещата, засичайки с глава центриране отляво на Бисер Бенков. В средата на първата част домакините имаха претенции за дузпа за нарушение в пеналта на вратаря на гостите срещу откъсналия се Веселин Русинов, но главният рефер Симеон Къчовски прецени, че фаулът е извършен на границата на наказателното поле.
Малко преди почивката след изпълнение на корнер и разбъркване пред вратата на локомотивци Славян Бойков в стремежа си да изчисти топката уцели гърба на вратаря Генади Ненков и тя спря в мрежата - попадение, оказало се последно в регионалното дерби.
Начело в класирането са юношите на "Ботев" /Враца/ с 30 точки, следвани от тези на
"Първа атомна" с 29 т. и мач по-малко и на "Локо" /Мездра/ с 26 т.
19.04.2017, 15:58 часа