Футболният турнир в Мездра започна с равенство между миналогодишните финалисти

Футболният турнир в Мездра започна с равенство между миналогодишните финалисти С равенство между миналогодишните финалисти - "Нашенци" и "Околчица" /Моравица/ стартира традиционният турнир по футбол на малки врати в Мездра. В дерби среща от предварителна група Д двукратният и четирикратният победители в турнира завършиха наравно - 1:1.
Радослав Георгиев изведе моравчани напред в резултата още във 2-та минута на мача, възползвайки се от ювелирна асистенция на Цветан Николов. Осем минути по-късно Николай Методиев възстанови равенството.
В другата среща от първия ден на тyрнира "Манастирище 2000" победи "Крета" с 5:0 в двубой от предварителна група А. По веднъж точни за шампиона от 2014 г. бяха Емил Манолов, Ангел Петров, Лукан Луканов, Камен Каменов и Вилиян Манолов.
Утре ryрнирът продължава с двубоите ЛИВ - "Феърплей" /Мездра/ от предварителна група Б, който е с начален час 18:30, и "Ботев" /Брусен/ - SEBN /Мездра/ от предварителна група Ц от 19:30 часа. В четвъртък играят "Млади надежди" - "Мездра 98" /група А/ и "Околчица" /Моравица/ -