U15 на "Монтана" подчиниха с 2:0 "Ботев" /Вр/, Джако бе над всички

U15 на "Монтана" подчиниха с 2:0 "Ботев" /Вр/, Джако бе над всички "Монтана" победи с 2:0 "Ботев" (Враца) в регионалното дерби на XV кръг от футболното първенство на зона „Велико Търново“ за юноши до 15 години. Мачът се  игра на терена с изкуствена настилка в спортния комплекс „Огоста” като и двата гола за домакините вкара Румен Руменов. Джако, който е син на президента на "Монтана" Румен Панайотов, се разписа в края на първото полувреме.
Осигурили си комфортна преднина малките монтанци изиграха правилно втората част. Централният им защитник Георги Замфиров, който се завърна отново в родния си клуб след престои в "Лудогорец" (Разград), не даде на нападателя на врачани Денис Русинов да покаже голмайсторските си умения.
28.04.2017, 11:32 часа