"Ботев" /Вр/ изненадващо победи в Гълъбово с 3:1/снимки/

"Ботев" /Вр/ изненадващо победи в Гълъбово с 3:1/снимки/ Врачанският "Ботев" постигна изключително ценен успех 3:1 над съименника си в Гълъбово в XXVI кръг на Втора лига. Гостите вкараха попаденията си още до почивката. Янаки Смирнов откри резултата за 1:0, засичайки центриране от корнер на Спас Георгиев. Денис Цолев се възползва от асистенция на Смирнов за 0:2. Иво Михайлов заформи класика след комбинация със Спас Георгиев, извела го сам срещу вратаря, който той хладнокръвно преодоля за 3:0. Домакините успяха да върнат един гол през втората част, оказал се почетен.
След този изненадващ успех тимът на Сашо Ангелов събра 35 т. и за 9-то място във временното класиране. В следващия кръг "Ботев" посрещат дубъла на ЦСКА, който днес отстъпи от лидера "Етър" с 2:3.
30.04.2017, 19:46 часа