"Бойни спортове" /Монтана/ се върнаха с 8 медала от турнир в Панагюрище

"Бойни спортове" /Монтана/ се върнаха с 8 медала от турнир в Панагюрище И шестимата бойци на СК "Бойни спортове" /Монтана/ се завърнаха с отличия от силния международен турнир по граплинг в Панагюрище. Състезанието се проведе по правилата на световната организация ADCC. Мартин Иванов стана шампион в кат. до 66 кгпри мъжете в дивизия „начинаещи”. В тежката категория до 100 кг. Атанас Шуркин загуби чак на финала и остана със сребърно отличие. В същата категория Микеле Юлиянов спечели бронзов медал и го дублира в абсолютната категория. С две бронзови отличия от Панагюрище се завърна и Ивайло Иванов. Извоюва ги в кат. до 88 кг. и в абсолютна категория. При първото си участие при мъжете в дивизия „напреднали” Леонид Тодоров стана вицешампион в категория до 77 кг, а Денислав Станиславов спечели бронзов медал в кат. до 66 кг.
03.05.2017, 12:06 часа