"Кариана" разгроми "Партизан" с 9:1, гръмотевици прекъснаха мача през втората чат

"Кариана" разгроми "Партизан" с 9:1, гръмотевици прекъснаха мача през втората чат Силната буря прекъсна за десетина минути срещата "Кариана" – "Партизан" /Червен бряг/ завършила с убедителна победа на домакините с 9:1. Двубоят бе от XXVII кръг на първенството на Северозападната трета лига и се игра на терена с изкуствена настилка в село Ерден. В средата на второто полувреме над стадиона се изля проливен дъжд, придружен с гръмотевици и главният съдия Венцислав Кознички прибра футболистите в съблекалнята. След като стихията спря двата отбора доиграха мача. Нападателят Румен Рангелов изригна с шест гола за карианци. Останалите добавиха Ангел Русев, Борис Боянов и Евгени Игнатов-Бамзе. Почетното попадение за гостите вкара от дузпа резервата Веселин Шикеров.
"Кариана": Станев, Цолов, Илиев, Цв. Иванов, Дичев, Петков (61-Д.Иванов), Цеков, Игнатов-кап., Рангелов, Боянов (75-Евг.Иванов), Русев (64-Николов).
"Партизан": Христов, Михайлов, Петков, Стоянов-кап., Велинов (58-Кирилов), Сталев, Цв. Тодоров, Зарянов, Стоянов (65-Викторов), Баркъничков (54-Шикеров), К. Тодоров.
18.05.2017, 13:54 часа