Карате клуб "Компас" /Монтана/ взеха 2-ро място на състезанието "Супер боец" във Видин

Карате клуб "Компас" /Монтана/ взеха 2-ро място на състезанието "Супер боец" във Видин Карате клуб "Компас" /Монтана/ зае второ отборно място в състезанието “Супер боец” във Видин. Възпитаниците на треньора Сергей Тихолов са с 9 златни медала, 4 сребърни и 5 бронзови отличия. Компас участва със 17 каратеки и донесе 18 медала.
Сияна Тихолова спечели 3 златни медала – на кумите, ката и дуо система /джу джицу по двойки/. Деветгодишната каратека остана втора на стрелба и бе отличена и със специалния приз на турнира плакет "Супер боец 2017”. Отлично представяне направи и Александър Върбанов, който стана първи на кумите при мъжете. На финала той отстрани съотборникът си Калоян Любенов. Върбанов показа най-точен мерник при стрелбата.
При юношите Стефан Миленов спечели злато и сребро на кумите и ката.
Златни медалисти са Ина Валериева при девойките, Димитър Еленков и Стефан Богданов при юношите  на кумите. В същата дисциплина сребърни медали взеха Иван Димитров и Петър Петров. С брон се окичиха Ивайло Спасов и Георги Каменов. Мила Йорданова е трета на макевара. На дуо система бронзови медали спечелиха Веселин Синигерски – Симеон Любенов и двойката Стефан Богданов – Ивайло Спасов.Отборът на Кнежа стана първенец на “Супер боец” във Видин. Във второто издание на турнира в крайдунавския град участваха 9 клуба с над 130 каратеки по карате - ката и кумите, полицейска лична защита и стрелба.
23.05.2017, 16:14 часа