"Ботев" /Враца/ загуби от "Царско село" и завършва сезона на 10-то място

"Ботев" /Враца/ загуби от "Царско село" и завършва сезона на 10-то място "Ботев" /Враца/ загуби с 3:5 гостуването си на "Царско село" в последния кръг на Втора лига. Врачани поведоха в резултата още в 17-та минута с гол на Павел Головодов, но минута по-късно Георги Минчев възстанови равенството. В края на първата част Красимир Илиев се разписа за пълния обрат на домакините.
Второто полувреме не започна добре за "Ботев". В рамките на 3 минути резултатът стана 4:1 с голове на Петков и Минчев. Денис Цолев намали на 4:2 в 73-минута, а Минчев завърши хеттрика си в 88-та минута за крайното 5:3.
"Ботев" /Враца/ завършва сезона на 10-та позиция с 38 т.
27.05.2017, 19:45 часа