"Дунав 2016" /Селановци/ изигра две контроли в Етрополе

"Дунав 2016" /Селановци/ изигра две контроли в Етрополе Първият двубой беше между „Дунав 2016” /Селановци/ и „Чавдар” /Етрополе/ – деца, родени 2004 година. Мачът завърши 1:0 за домакините от Етрополе.  Контролата се игра при много топло време, като двата отбора бяха равностойни. Селановчани нацелиха 3 греди и стояха по-добре на терена.
След половин час почивка „Дунав 2016” /Селановци/ изигра мач с по 3 полувремена от по 25 минути с „Локомотив” /София/ – деца, родени 2003 година. „Дунав 2016” /Селановци/ загуби с 0:5 като софиянци стояха по-добре на терена и се възползваха от умората на селановчани.
На връщане селановските деца ще изиграят и контрола в Чомаковци с местния „Искър”.
„Дунав 2016” /Селановци/ продължава с контролите и подготовката за новия сезон  и следващата събота /19.08./ отново в Етрополе ще играят с „Металург” /Перник/. След това следва мач с „Литекс”.
„Дунав 2016” /Селановци/ благодари на община Оряхово за съдействието при провеждане на подготовката за новия сезон. Благодари и на домакините от Етрополе за условията, предложени по време на контролите.
12.08.2017, 14:11 часа