Децата на "Дунав" /Селановци/ продължават с контролите в Етрополе

Децата на "Дунав" /Селановци/ продължават с контролите в Етрополе „Дунав 2016” /Селановци/ продължава контролите от подготовката за новия сезон. Отново в Етрополе на изкуствения централен терен селановчани изиграха контроли с класни отбори.
Първият мач беше между „Дунав 2016” /Селановци/ и „Септември” /София/ – деца, родени 2004-2005 година. Срещата завърши с победа за софиянци с резултат 3:1. Гола за „Дунав” отбеляза Петър Петров.
След кратка почивка селановчани изиграха и втора контрола с две полувремена от по 30 минути с „Метал” /Перник/ – деца, родени 2004-2005 година. В много оспорван мач перничани измъкнаха победата с 3:2. Голмайстори за селановския отбор бяха Владислав Петров и Тихомир Георгиев.
В същото време беше подписан и договор за сътрудничество между „Чавдар” Етрополе (школа „Стоичков”).
19.08.2017, 13:43 часа