U19 на "Ботев" /Враца/ и "Дунав" /Русе/ завършиха 1:1 /снимки/

U19 на "Ботев" /Враца/ и "Дунав" /Русе/ завършиха 1:1 /снимки/ Юношите старша възраст на "Ботев" /Враца/ завършиха 1:1 с "Дунав" /Русе/ в среща от 2-ри кръг на елитната U19. Годтите от Русе откриха резултата 23-та мининута, след изпълнение на корнер, чрез капитана Мерт Хасан. Малко преди края на полувремето врачани стигнаха до равенство. Иван Велчев се освободи технично от защитник и прониза противоположния ъгъл за 1:1.
В първите минути след почивката русенци пропуснаха няколко добри възможности. "Ботев" отговори с бърза контраатака, при която Батов се откъсна зад защита, но изстрелът му бе неточен. Точно преди последния съдийски сигнал "Дунав" пропуснаха да вземат трите точки след 100-процентово положение.
"Ботев" /Враца/ играха в състав: Кристиан Цеков, Любомир Василев, Димитър Д. Димитров, Йордан Йорданов, Димитър Й. Димитров, Петър Христов, Сотир Илиев, Ангел Дойчинов, Радослав Батов, Иван Велчев, Максимилиан Велков /Кристиян Иванов, Стелян Иванов, Виктор Василев, Владислав Андреев, Николай Петков, Генади Ненков и Габриел Каменов/.
За "Дунав" /Русе/ играха: Борислав Начев, Валентино Макавеев, Стефан Стоянов, Мерт Хасан, Янислав Илиев, Цветелин Иванов, Георги Горанов, Константин Цветанов, Благовест Пенков, Ивайло Димитров, Томислав Бучков /Винченцо Ангелов, Павел Петков, Кристиян Райчев и Михайл Палов/.
19.08.2017, 20:07 часа