"Кариана" разби "Спартак" /Плевен/ в дербито на Трета лига

"Кариана" разби "Спартак" /Плевен/ в дербито на Трета лига "Кариана" /Ерден/ взе дербито на кандидатите за първото място в Северозападната Трета лига с 3:1 в Плевен срещу местния "Спартак". Гостите изковаха на 50 процента успеха още до почивката, когато дръпнаха с 2:0. Четвърт час след началния съдийски сигнал Георги Иванов бе фаулиран в наказателното поле от Людмил Иванов и Ангел Русев реализира отсъдената дузпа. След още толкова време Евгени Игнатов завърши с попадение бърза контраатака по левия фланг.
След почивката домакините натиснаха. В 61-ата минута обаче Румен Рангелов пропусна да реши окончателно мача с трети гол. Малко след това Христо Спасов върна интригата с красиво попадение със странична ножица. После на два пъти стражът на гостите Павел Станев спаси удари на Венцислав Иванов. Всичко приключи в 74-ата минута, когато след пробив и пас на Георги Иванов, Ангел Русев оформи крайното 3:1. В оставащото време Иванов пропусна да вкара още два пъти на плевенчани.
20.08.2017, 21:01 часа