"Ботев"/Враца/ почна с 1:1 срещу евроучастник от Армения

"Ботев"/Враца/ почна с 1:1 срещу евроучастник от Армения Врачанският "Ботев" завърши 1:1 срещу "Гандзасар" в първата контрола от лагера в Банско. Петър Атанасов откри в 28-та мин., а съперникът, който спечели този сезон купата на Армения и ще участва в евротурнирите, изравни от дузпа в 50-та мин. Нарушението в пеналта бе извършено от грък, който е на проби при врачани.
Тимът на Сашо Ангелов игра по-добре и създаде повече опасности пред вратата на противника през първата част. След почивката мачът бе равностоен, като и двата отбора изпуснаха по няколко възможности.
В игра за врачани влязоха всички от групата с изключение на лекуващия контузия Иван Колев. Следващата проверка е в събота срещу "Арда"/Кърджали/
29.06.2018, 09:17 часа