При малките Селановци започна с две победи

Две победи записаха подготвителната група и децата на „Дунав” Селановци на старта на първенствата в зона „Враца”. В Селановци възпитаниците на Любо Иванов от подготвителната група се наложиха с 3:0 над връстниците си от „Чавдар” Бяла Слатина. Кирил Петров откри резултата с далечен удар, а след почивката Жоро Маринов отбеляза два гола.
При децата „Дунав” се наложи с 2:1. Домакините стояха по-добре на терена и поведоха още в 12-та мин. чрез Ники Пъшев. През втората част Валентинов покачи на 2:0, а в последните секунди на срещата гостите от Бяла Слатина върнаха едно попадение чрез Ясен Алиев.
„Надиграхме съперниците. Видя се, че многото срещи в подготовката преди старта се оказаха полезни за децата. Доволен съм от представянето на момчетата”, заяви за Любо Иванов. В следващия кръг възпитаниците му приемат „Ботев” Козлодуй.

22.09.2014, 17:22 часа