Гол след гол на „Ботев” - „Локо” Мездра

Днес на помощното игрище в спортния комплекс „Христо Ботев” във Враца се изиграха отложените срещи от шестия кръг в първенството за децата и подготвителните групи между отборите на „Ботев” Враца и „Локомотив” Мездра.
При децата възпитаниците на треньора Ивайло Димитров /Зуека/ доминираха през всичките 70-сет минути на срещата и заслужено победиха гостите от Мездра с разгромния резултат 7:1.
Головата серия откри Иван Велчев във 12-та мин., а до края на полувремето Виктор Викторов удвои резултата на 2:0.
През второто полувреме Иван Велчев в 47-та мин. направи резултата класически 3:0, но две минути по-късно гостите намалиха резултата на 3:1 чрез попадение на Владислав Георгиев. В 52-та и 54-та мин. Иван Велчев направи резултата на 5:1, Николай Петков в 62-та мин. отбеляза за 6:1, а в последната 70-та мин. Матю Майкъл оформи крайния резултат 7:1.
При подготвителните групи „Ботев” Враца „Локомотив” Мездра с класическия резултат 3:0 с голове на Денис Русинов и Ивайло Тодоров през първото полувреме и отново Ивайло Тодоров през второто полувреме.

11.11.2014, 18:01 часа