"Околчица" /Моравица/ вкара 12 гола на "Миньор" /Згориград/

"Околчица" /Моравица/ вкара 12 гола на "Миньор" /Згориград/ Страхотна събота се оформи за двата мездренски отбори, изиграли срещите си от 8 кръг на Врачанската „А” Областна футболна група. "Околчица" /Моравица/ показа истинския си лик и размаза "Миньор 2017" /Згориград/ с 12:4. Точни за моравчани бяха -Иван Иванов, който наниза  4 гола , Вангел Вангелов и Данаил Тодоров-Даци опънаха мрежата по 3 пъти. А Цветан Николов-Бербатов и Петър Иванов добавиха по още едно попадение за четвъртата победа на момчетата на кмета Коно Жилковски от началото на сезона.
"Скала 2015" /Оселна/ също стартира мощно срещата и поведе с 6:0 до почивката на "Ботев" /Бърдарски/ геран,чиито футболисти явно шокирани не излязоха на терена за второто полувреме. Иван Крумов и Николай Гришев вкараха по 2 гола, по веднъж се разписаха  молдовецът Ефим Вълков и Владимир Стоянов. Съгласно Правилника Спортно техническата комисия ще присъди служебен резултат от 9:0 за оселчани. /БНР
15.10.2017, 17:10 часа