Децата на "Дунав" /Селановци/ надвиха "Първа Атомна" с 2:0

Децата на "Дунав" /Селановци/ надвиха "Първа Атомна" с 2:0 Децата на „Дунав 2016” /Селановци/ победиха връстниците си от „Първа атомна” /Козлодуй/ с резултат 2:0.  По време на традиционния селановски събор се проведе и футболна среща, която е част от четвърти кръг от първенството на зона Враца. За радост на многобройната публика домакините от „Дунав 2016” победиха с краен резултат 2:0. Двата гола вкараха футболистите Даниел Петков и Петър Виолетов. Непосредствено след мача се изигра и приятелска контрола между подготвителните групи на ФК „Дунав 2016” /Селановци/ и ФК „Околчица” /Моравица/.  Момчетата от отбора на Селановци обаче успяха да измъкнат минимална победа с резултат от 1:0. Голът във вратата на противниковия отбор наниза Йордан Стоянов.
17.10.2017, 15:25 часа