U17 на "Монтана" отнесе 4 гола от "Левски" /снимки/

U17 на "Монтана" отнесе 4 гола от "Левски" /снимки/ В отложена среща от IX кръг на първенството на елитната „А” група за юноши до 17 години отборът на "Монтана" регистрира тежка загуба с 0:4 от "Левски" /София/. Мачът се игра на терена с изкуствена настилка в спортния комплекс „Огоста”. Головата сметка за гостите бе открита в средата на първото полувреме от Кирил Киров. Веднага след почивката Айвън Ангелов покачи, а в 62-та мин. Васил Сапунджиев направи резултата класически. Малко след това отново Ангелов се разписа оформяйки по този начин категоричния успех на „сините”. В неделя "Монтана" приема друг столичен тим "Септември", като срещата е от XI кръг и ще се играе от 15 часа на същото място.
19.10.2017, 18:46 часа