Започна Лига Ветерани на БАМФ Враца

Започна Лига Ветерани на БАМФ Враца 26 гола паднаха в 3-те срещии от първия кръг на Лига Ветерани в БАМФ Враца. Фаворитът "Ботев 93" разби с 12:2 "Evergreen". Първата част бе почти равностойна. След почивката  обаче Вангел Христов и компания нямаха спиране. Цветомир Ралков и Вангел Христов направиха по 1 хеттрик, по два пъти се разписаха Ивайло Димитров и Георги Коцев, по веднъж реализираха Вальо Лилов и Ангел Петров, добавил и 4 асистенции в актива си. Съперника отчете Борис Райчев с 2 попадения, едното от дузпа.
"Скара Бира" поведе с 2:0 на "Кафето", но в крайна сметка отстъпи с 3:5. Георги Янев заби 4 гола за победителите, като за два от тях му асистира кумецът Иван Иванов, отчел се и с 1 гол. Ивайло Малджански се разписа два пъти за бираджиите, веднъж вкара и Тихомир Машов.
"Скрита Сила" сломи "Атлетик" 1996 с 4:0 /Петър Андровски – 3, Пламен Цветков/.