U11 на "Ботев" /Враца/ загуби незаслужено от "Септември" в Сандански

U11 на "Ботев" /Враца/ загуби незаслужено от "Септември" в Сандански U11 на "Ботев" /Врaца/ отстъпи на "Септември" /София/ с 1:2 в първия мач от груповата фаза на турнира в Сандански. Първата част бе равностойна, като в нейния край столичани имаха късмета да поведат. След почивката врачани наложиха тотално превъзходство и Дидо Танчев реализира за 1:1 след асистенция на Цветислав Цветанов. Последваха силни атаки на ботевци и пълният обрат изглеждаше най-логичен развой на мача. Шансът обаче изневери на Митко Панов, Цветанов и Божидар Джунов. Софиянци пък се възползваха максимално от втората грешка в защитата на съперника и 2 мин. преди края вкараха за крайното 2:1.
Следващият мач на "Ботев" е срещу "Мечетата" /Петрич/. Срещата е насрочена за четвъртък.
21.02.2018, 14:55 часа