Волейболистите на "Монтана" записаха чиста победа в Перник

Волейболистите на "Монтана" записаха чиста победа в Перник "Монтана" спечели гостуването си на "Миньор" /Перник/ с 3:0 (25:16, 25:19, 25:19). Срещата бе от междинния 20-и кръг в Суперлигата.
Гостите диктуваха темпото в първите два гейма. "Миньор" започна по-добре в третата част като поведе с 8:3, но играчите на Даниел Пеев бързо изравниха при 9:9. До второто техническо прекъсване играта се водеше точка за точка, след което гостите дръпнаха в резултата, за да стигнат до категоричната победа.
Два кръга  преди края на редовния сезон "Монтана" заема второ място в класирането с 16 победи, 4 загуби и 46 точки. В следващия кръг тимът от северозападния град приема лидера "Нефтохимик 2010", а в последния гостува на ЦСКА.
"Миньор" е десети само с 5 успеха в първенството.
21.02.2018, 20:03 часа