Самбистите на Пламен Петров спечелиха 3 титли на шампионата в Сливен /снимки/

Самбистите на Пламен Петров спечелиха 3 титли на шампионата в Сливен /снимки/ През уикенда в спортна зала "Васил Левски" в Сливен се проведоха Държавните лични отборни шампионати по самбо за юноши и девойки до 18 години и за младежи и девойки до 20 години.
В първия ден състезателят на видинския клуб "Борба, самбо, джудо" Кристофър Петков след четири хубави победи  спечели шампионската титла при юношите в категория до 60 кг. На следващия ден Кристофър повтори упражнението и взе златото и при по-големите.
При младежите самбистите на старши-треньора Пламен Петров взеха още три медала. Денис Лилков също спечели шампионска титла, а Мариян Маринов и Андрей Телбишки се окичиха с бронзови медали.
Шампионатите за мъже и жени и по бойно самбо са на 31 март и 1 април в Панагюрище.
11.03.2018, 20:12 часа