Младшата на "Монтана" изпусна поне точка при гостуването си в Марково

Младшата на "Монтана" изпусна поне точка при гостуването си в Марково В най-добрия си мач от началото на пролетния полусезон в елитната „А” група за юноши до 17 години отборът на "Монтана" загуби драматично с 2:3 като гост на "Сокол" (Марково).
Момчетата на треньора Дилян Иванов сюрпризираха домакините с два бързи гола още в началото. Вкараха ги Любомир Веселов и Георги Замфиров. Този резултат се задържа до почивката, но през второто полувреме пловдивският тим, който разделя петото място с "Черно море" (Варна) направи пълен обрат в основата, на който бяха головете на Дилян Стефанов, Валентин Йорданов и Теодор Митрев.
Въпреки поражението "Монтана" запази 13-то място в класирането с актив от 14 точки, на пет от зоната на изпадащите, в която са 15-ия "Пирин" (Благоевград) с 9 т. и абсолютният аутсайдер в групата "Марек" (Дупница), който все още няма точка в актива си.
18.03.2018, 19:00 часа