„Септември 98“ /Гложене/ беше разнебитен с 1:6 при гостуването си на „Ботев“ /Рогозен/

„Септември 98“ /Гложене/ беше разнебитен с 1:6 при гостуването си на „Ботев“ /Рогозен/ Отборът на „Септември 98“ /Гложене/ беше сразен с 1:6 от „Ботев“ /Рогозен/  във футболен мач, който е част от XIX  кръг на „А“ ОФГ група за Враца. Футболната среща се игра на стадиона в Рогозен през уикенда.
За тима на Гложене през второто полувреме на мача точен бе Калоян Венков. За отбора на домакините от Рогозен по няколко гола нанизаха Цветомир Ангелов и Емил Кръстев.  Мирослав Виденов също се разписа с един гол.
Следващата седмица „Септември 98“ /Гложене/ ще домакинства отбора на „Огоста”  /Хайредин/. Двубоят ще се играе на 21 април, от 17.00 часа, на стадиона в Гложене.
16.04.2018, 11:05 часа