"Кариана" с минимална загуба от "Царско село" на път за Банско

"Кариана" с минимална загуба от "Царско село" на път за Банско "Кариана" допусна първата загуба в серията си от контролни срещи от лятната си предсезонна подготовка. Новакът във Втора лига бе надигран с 0:1 като гост на "Царско село". Домакините от едноименния столичен квартал превъзхождаха през първото полувреме, но успяха да се разпишат чак в 43-та мин.
През втората част играта бе равностойна, като гостите на два пъти бяха близо до изравняването на резултата. Най-напред удар на капитана Евгени Игнатов-Бамзе премина покрай гредата, а след това юношата на "Монтана" Деян Иванов стреля от далеч, но отново в аут. Така карианци не успяха да вкарат гол и във втората си контрола.
В първата проверка воденият от треньора Атанас Джамбазки тим направи 0:0 с "Локомотив" (Горна Оряховица) в Правец. Веднага след срещата с "Царско село" футболистите на "Кариана" заминаха за Банско, където ще останат на лагер до 20 юли. В пиринския балкан отборът ще изиграе три контролни срещи.

"Кариана":Стамен Бояджиев, Ангел Цолов, Станислав Георгиев, Георги Илиев, Николай Дичев, Иван Тодоров, Николай Николов, Християн Илиев, Георги Цеков, Цветомир Тодоров, Стоян Предев (Евгени Игнатов, Ангел Русев, Деян Иванов, Мартин Таушанов, Лионел Матадос, Людмил Иванов, Ивелин Илиев).
11.07.2018, 09:21 часа