Кик боксьорите от Козлодуй станаха шампиони в Гърция /снимки/

Кик боксьорите от Козлодуй станаха шампиони в Гърция /снимки/ Възпитаниците на козлодуйския клуб по кикбокс „Златните момчета” станаха шампиони на Международен турнир в Гърция.
Станислав Тоев стана първи при деца до 12 години, в категория 39 килограма, а Преслав Тоев стана шампион при децата до 9 години, в категория 32 килограма. Георги Младенов пък се представи отлично при децата до 9 години, в категория до 30 килограма.
При момичетата Ирина Комарова в своя дебют се класира първа и спечели купа за най-перспективен състезател. При големите Богдан Никифоров остана втори, в  категория до 71 килограма при мъжете. Аделина Тенева, в категория до 50 килограма се нареди втора при девойките до 14 години.
Освен от България, в надпреварата участваха бойци от Гърция, Македония, Сърбия, Германия и други държави. Треньорът Георги Вачев е категоричен, че е много доволен от резултатите на неговите възпитаници.
16.07.2018, 14:29 часа