„Криста“/Лом/ спечели футболния турнир в Оряхово

„Криста“/Лом/ спечели футболния турнир в Оряхово Отборът на „Криста“/Лом/ вдигна купата на кмета на турнира в Оряхово, след като на финала успяха да се наложат с 4:3 след изпълнение на дузпи срещу домакините от ФК „Оряхово“. В редовното време двата отбора предложиха здрав и динамичен футбол, като успяха да си отбележат по едно попадение за 1:1. Така късметът при изпълнението на наказателните удари се усмихна на тима от Лом.
Преди да се класират за финала, футболистите от „Криста“ успяха да спечелят трудно своя полуфинален двубой, който завърши с 2:1 срещу „Септември“/Гложене/. Докато футболистите от „Оряхово“ отстраниха с 2:0 след дузпи тима на ФК „Мизия“. В редовното време двата отбора завършиха 1:1.
В битката за 3 и 4 място „Септември“ успя да се наложи с 3:1 над ФК „Мизия“ и по този начин се окичиха с бронзовите медали. Първите три отбора бяха наградени с купи и медали, като бяха раздадени и  доста индивидуални награди.