Врачанските полицаи шампиони на България по плажен футбол

Врачанските полицаи шампиони на България по плажен футбол Полицаите от Враца станаха шампион на България на първенството по плажен футбол за служители от системата на МВР. Във финала СК "Спартак" при ОД на МВР триумфира с титлата на завършилото в четвъртък в Златни пясъци състезание.
Шампионите сломиха силния тим на СДВР на финала след драматичен трилър 5:4. В редовното време сблъсъкът завърши при гросмайсторското 3:3. Цветослав Божинов и компания от Враца дръпнаха в резултата с 2:0, но столичани изравниха до 2:2. Последва нов гол аванс за врачани, но столичните ченгета успяха да добутат нещата до продължения. Трите добавени минути обаче завършиха без ново попадение и се стигна до дузпи.
При решителните изпълнения Цветослав Божинов и Стефан Димитров вкараха за шампионите, а Петко Петков пропусна, докато противникът вкара само веднъж.
07.09.2018, 10:00 часа