"Бдин" победи в Павлекени с 2:0

"Бдин" победи в Павлекени с 2:0 "Бдин" победи, като гост с 2:0 "Павликени" и остана на върха в класирането на Северозападна трета лига с 22 точки актив. След тях с по 19 точки са "Спартак"/Плевен/ и "Янтра"/Габрово/.
В Павликени видинчани поведоха с гол на Алекс Георгиев в 10- та минута. Бързоногият защитник нахлу по крилото в наказателното поле и с прецизен удар отбеляза за 1:0. Видинчани контролираха мача и пропуски направиха Радослав Байчев, Алекс Георгиев и Борислав Борисов. В 80- та минута по-добрата игра на гостите даде резултат и Борислав Борисов завърши хубава атака с втори гол във вратата на домакините.
В следващият кръг на 11 октомври "Бдин" е домакин на "Севлиево". Началото на срещата е от 16.00 часа.
08.10.2018, 13:14 часа