14 медала и 2 купи за "Бъдин" от турнира в Монтана /снимки/

14 медала и 2 купи за "Бъдин" от турнира в Монтана /снимки/ Състезателите на видинския спортен клуб по самбо и джудо "Бъдин" спечелиха 14 медала и две купи за отборно представяне от 25-ия Международен турнир по джудо в Монтана, организиран от СКБС "Слава 83". В силното състезание участваха 252-ма джудисти от 15 клуба от страната и чужбина.
Възпитаниците на видинската треньорка Габриела Кирилова завоюваха пет златни, един сребърен и осем бронзови медала. Шампиони в своите категории са: Дари Тихомиров, Ива Иванова, Изабела Иванова, Мария-Антония Стоянова и Димитрия Филипова. На второ място се нареди Цветелина Йонова. С бронз се окичиха Кристиян Георгиев, Валентин Добрилов, Теодора Георгиева, Ванеса Ваньова, Надежда Любенова, Цветомир Иванов, Давид Малинов, Кристиян Стефчов.
Клубът от Видин спечели купи за първо място в отборното класиране при момичетата и второ място при момчетата.
"Отново благодаря на всички родители за доверието, подкрепата и съдействието", заяви Габриела Кирилова.
10.10.2018, 10:40 часа