"Спартак" /Враца/ надигра софийския тим A.L.F на Волеймания

"Спартак" /Враца/ надигра софийския тим A.L.F на Волеймания На 2 декември "Спартак" /Враца/ изигра 4-ия си мач от ЛВЛ Волеймания срещу отбора на А.L.F /София/. Врачани се поздравиха с победата след 3:1 гейма, съответно - 25:23, 25:15, 17:25 и 25:23.
В първите 2 части "Спартак" диктуваха темпото на играта, като единствено в първия гейм имаше леко отпускане. Третата част не потръгна добре и съответно лошото начало се запази и до края на гейма, който врачани загубиха със 17:25. В четвъртата част отборът от Враца се стабилизира и въпреки че частта вървеше точка за точка успяха да измъкнат победата и да се поздравят с успех.
Най-резултатни за "Спартак" бяха нападателите Калоян Андров (20 т.) и Искрен Иванов (15 т.). Отлично на блок се представиха Владимир Влахов, Живко Ленков и Станислав Герганов - всеки с по 3 точкови блокади.
Врачани заемат 3-то място във временното класиране в група А на дивизия Б2. Следващият мач се очаква да бъде в началото на новата 2019 год.
04.12.2018, 11:43 часа