Валери Божинов помогна на "Ботев"/Враца/ да разгроми "Литекс" в контрола

Валери Божинов помогна на "Ботев"/Враца/ да разгроми "Литекс" в контрола "Ботев"/Враца/ разгроми с 3:0 втородивизионния "Литекс" в контрола, която се игра днес на стадион "Христо Ботев" във Враца. Попаденията за победителите реализираха Петър Атанасов (67), Дани Апостолов (79) и Георги Вълчев (85).
През второто полувреме в игра за домакините се появи Валери Божинов, който е спряган за трансфер в "Левски". Нападателят се включи добре и осезаемо раздвижи играта на своя тим в предни позиции. Това даде резултат, защото именно след почивката паднаха и трите гола.
"Ботев"/Враца/: Красимир Костов, Тревор Елхи, Мариян Иванов, Венцислав Керчев, Андреас Васев, Ивайло Михайлов, Даниел Гаджев, Емил Стоев, Антон Огнянов, Даниел Генов, Валери Домовчийски
05.02.2019, 18:36 часа