"Монтана" с четвърта поредна победа в Суперлигата

"Монтана" с четвърта поредна победа в Суперлигата "Монтана" не допусна изненада при гостуването си на новака в Суперлигата "Дея спорт", като го победи с 3:1 (21:25, 25:17, 25:12, 25:22) пред 300 зрители в бургаската зала „Младост”. Срещата бе от XVI-тия кръг, а с успеха си (четвърти пореден) възпитаниците на треньора Даниел Пеев се завърнаха отново на третото място в класирането с актив от 31 точки. Толкова има и "Левски", който ще гостува в зала „Младост” във вторник, 12 февруари.
Монтанчани започнаха лежерно мача и бяха наказани. От втория гейм обаче всичко си дойде на мястото, като най-убедителни гостите бяха в третата част, която затвориха с 25:12. В четвъртия гейм домакините се опитаха да се противопоставят, но силите им стигнаха само до 16:16.
09.02.2019, 19:53 часа